Kas mes?

Įtraukianti, įdomi ir perspektyvi – tokia yra skaitmeninė erdvė. Joje galite vystyti prekės ženklo žinomumą, atrasti potencialius klientus bei komunikuoti su savo auditorija, jei tik tai darote teisingai.

Taurus Media Academy – vieta, kurioje gausite ne tik teorinių įgūdžių, bet mokymuose praktiškai išbandysite viską patys. Taurus Media – tai skaitmeninės reklamos agentūra, patirties įgijusi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, todėl mokymų programos ir temos yra sukurtos ir pritaikytos tiems, kurie nori sėkmingai kurti gerą savo ar įmonės įvaizdį.

Kokius mokymus organizuojame?

Google Ads mokymai

Google Analytics mokymai

Facebook mokymai

Instagram mokymai

Lektoriai

Skaitmeninės reklamos aplinkoje Jūratė jaučiasi kaip namuose – ji yra sertifikuota „Google Ads“ bei „Google Analytics“ specialistė ir skaičiuoja jau 8 metus darbo su reklaminėmis kampanijomis. Savo žiniomis ir patirtimi su kitais dalinasi jau du metus, kaip lektorė. Įgijusi patirtį didelėje tarptautinėje media kompanijoje, šiai dienai Jūratė vadovauja savo reklamos agentūrai ir yra „Taurus Media Academy“ įkūrėja. Tarp jos asmeninių klientų yra tokie prekiniai ženklai kaip DHL, Subaru, The Marriot Hotels Group, Ekspozicijų centras, Gold Beauty Line ir kt.