“Taurus Media Academy” mokymų pirkimo ir pinigų grąžinimo taisyklės

Mokymų pirkimas:

Įsigyti mokymus galima atsiskaitant šiais būdais: užpildant sistemos formą ir apmokant per Paysera sistemą, atliekant bankinį pavedimą arba grynaisiais pinigais mokymų organizavimo vietoje. Pasirinkus apmokėjimą grynais pinigais prisitaiko papildomas +5 EUR mokestis.

Pirkėjas laikomas Dalyviu tik įvykdęs apmokėjimą už mokymus. Pirkėjui iki galo neatlikus finansinės transakcijos ar pasirinkus atsiskaitymo būdą grynaisiais pinigais vieta mokymuose yra rezervuojama, tačiau registracija gali būti atšaukta.

Mokymų organizatoriaus teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo vartotojų teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, jiems nustato teisės aktai.

Mokymų organizatorius pasilieka teisę keisti mokymų datas ir įsipareigoja prieš mokymus įspėti Dalyvį apie pasikeitimus. Jeigu mokymų Dalyviui yra netinkama pakeistą mokymų data, tuomet mokymų organizatorius abipusio susitarimo būdu gražina 100% sumokėtos sumos už mokymus.

Mokymų organizatorius pasilieka teisę keisti mokymų vietą ir įsipareigoja prieš mokymus įspėti Dalyvį apie pasikeitimus telefonu ir el. paštu.

Mokymų organizatorius įsipareigoja suteikti Dalyviui visą mokymams reikiamą medžiagą bei kokybiškai atlikti paslaugą.

Dalyvavimo atšaukimas ir pinigų grąžinimas:

Dalyvis, supratęs, kad nebenori ar nebegali atvykti į mokymus, už kuriuos jau sumokėjo ar rezervavo, privalo raštu arba telefonu įspėti mokymų organizatorių, kuris įsipareigoja už mokymus sumokėtą sumą grąžinti per 10 dienų. Pirkėjas neprivalo pateikti savo sprendimo priežasties:

  • Apie neatvykimą įspėjus daugiau nei 7 d. iki mokymų – grąžiname 100% sumokėtos sumos;
  • Apie neatvykimą įspėjus mažiau nei 7 d., bet daugiau nei 3 d. iki mokymų – grąžiname 50% sumokėtos sumos;
  • Apie neatvykimą įspėjus likus mažiau nei 3 d. iki mokymų ar iš anksto apie tai neįspėjus ir neatvykus į mokymus – pinigai negrąžinami;
  • Renginiui neįvykus dėl mūsų kaltės – grąžiname 100% sumokėtos sumos. Arba abipusiu Šalių sutarimu su Dalyviu yra suderinama kita mokymų data.